Geriausi vonios kambario ventiliatoriai ir jų geriausios savybės

Vonios kambario vėdinimas yra svarbus veiksnys, į kurį reikia atsižvelgti projektuojant namus. Norite, kad patalpoje būtų ne tik kuo patogiau, bet ir reikia vietos, kur galėtumėte atsigaivinti po ilgos dienos. Laimei, dėl šiuolaikinių patogumų, tokių kaip centrinis oras ir lubiniai ventiliatoriai, mums nebereikia nerimauti dėl to, kad dūstame nuo karščio. Vis dėlto ne visi turi galimybę naudotis šiais moderniais patogumais – todėl svarbu, kad ir kur bebūtumėte, jūsų namai būtų gerai vėdinami. Išlaikyti namus vėsius reiškia ne tik įjungti oro kondicionierių ar paleisti ventiliatorių; vėdinimas dažnai gali būti svarbesnis už paprastą patalpos vėsinimą. Laimei, yra daug įvairių funkcijų, kurias galėtume pridėti prie savo ventiliatorių, kad vėdinimas būtų efektyvesnis. Šiame tinklaraščio įraše panagrinėsime keletą geriausių vonios kambario ventiliatorių ir geriausias jų funkcijas https://www.lunos.lt/lt/produktai/product/11/mini-rekuperatorius-lunos-ego/

Kokia geriausia vonios kambario ventiliacija?

Nors vonios kambario vėdinimą gali būti palyginti lengva pasiekti, vis dėlto reikia atsižvelgti į keletą veiksnių. Pirma, reikės nustatyti, kodėl vėdinate patalpą. Pavyzdžiui, jei turite oro kondicionierių, svarbu nepamiršti, kad oro kondicionierius taip pat siurbs orą. Todėl gali tekti vėdinti vonios kambarį, kad oro kondicionierius galėtų tinkamai atvėsinti patalpą. Antra, turėsite pasverti ventiliatorių įrengimo išlaidas ir naudą. Atsižvelgiant į tai, yra keletas veiksnių, dėl kurių vonios kambarys gali būti vėdinamas geriausiai. Pirmasis ir akivaizdžiausias veiksnys, lemiantis geriausią vonios kambario vėdinimą, yra natūralios šviesos prieinamumas. Natūrali šviesa ne tik padidina patalpos patrauklumą, bet ir gali padidinti aerodinamines jūsų vėdinimo sistemos savybes. Be to, nuo to, kaip gerai veikia jūsų vėdinimo sistema, priklauso oro, kuriuo kvėpuojate, kokybė. Laimei, yra daug šiuolaikinių technologijų, padedančių kontroliuoti jūsų kvėpuojamo oro kokybę. Šios technologijos gali būti HEPA filtrai, oro jonizatoriai ir oro kokybės monitoriai. https://www.lunos.lt/lt/produktai/product/2/sieninis-mini-rekuperatorius-lunos-e2/36/

Lubiniai ventiliatoriai vonios kambariui vėdinti

Daugelis namų savininkų nesuvokia lubinių ventiliatorių vertės savo namuose; tačiau ventiliatoriai gali ne tik sumažinti drėgmę, bet ir būti naudojami vėdinimui. Net jei neturite įrengtų lubinių ventiliatorių, vis tiek galite vieną jų pridėti prie vonios kambario, kad padidintumėte ventiliaciją. Naudodami lubinį ventiliatorių vonios kambaryje, norėtumėte įsitikinti, kad jo mentės yra virš dušo galvutės ir klozeto, kad nesusidarytų skersvėjis. https://www.lunos.lt/lt/produktai/product/13/ventiliatorius-lunos-silvento-ec/36/ Geriausias būdas tai padaryti – pastatyti ventiliatorių ant lubų 2-3 pėdų atstumu nuo dušo galvutės ir klozeto. Lubinio ventiliatoriaus naudojimo vonios kambariui vėdinti privalumai yra šie: tai energiją taupantis būdas vėsinti patalpą ir labai ekonomiškas. Be to, lubiniai ventiliatoriai yra lengvai reguliuojami ir juos galima naudoti bet kurioje patalpoje. Jie taip pat būna įvairių stilių, dydžių ir spalvų.

Vonios kambario vėdinimo stovintis ventiliatorius

Stovintis ventiliatorius yra puikus būdas padidinti vonios kambario ventiliaciją. Juos galima naudoti ne tik dideliuose atviruose vonios kambariuose, bet ir mažesniuose, uždaruose. Stovintys ventiliatoriai dažnai yra labai nebrangūs ir juos galima lengvai perkelti po patalpą, kad padidėtų oro srautas visose patalpos vietose. Kaip ir visų ventiliatorių atveju, geriausias būdas padidinti oro srautą – pastatyti juos virš dušo galvutės ir tualeto, 2-3 pėdų atstumu nuo sienos. Geriausias būdas nustatyti, ar stovintis ventiliatorius yra geriausias variantas jūsų vonios kambariui, yra pasinaudoti ventiliatorių lentele. Tai padės jums pamatyti, kokį oro srautą sukurs kiekvienas ventiliatorius. Jei jūsų vonios kambarys per mažas, galite naudoti stalinį ventiliatorių arba net sieninį ventiliatorių.

Stalo arba staliniai ventiliatoriai vonios kambariui vėdinti

Stalo ventiliatoriai yra puikus pasirinkimas bet kuriai patalpai, tačiau jie ypač veiksmingi vonios kambaryje. Jie ne tik užtikrina papildomą oro srautą duše, bet ir gali būti naudojami miegamajame bei svetainėje, jei neturite lubinio ventiliatoriaus. Stalo ventiliatoriai yra labai ekonomiški, be to, juos lengva nešiotis, todėl puikiai tinka pasiimti į paplūdimį ar stovyklą. Norėdami naudoti stalinį ventiliatorių vonios kambaryje, norėdami jį pastatyti virš dušo ir tualeto, kad nesusidarytų skersvėjis ir duše būtų užtikrintas papildomas oro srautas. Stalinį ventiliatorių taip pat galite naudoti namams vėsinti, tačiau, jei nėra poreikio vėsinti, juos galima naudoti ir kaip dekoratyvinį elementą. Yra daug įvairių tipų stalinių ventiliatorių, įskaitant elektrinius, akumuliatorinius ir net rankinius ventiliatorius.

Kuris yra geriausias stovintis ventiliatorius vonios kambariui vėdinti?

Iki šiol aptarėme lubinį ventiliatorių, stovintį ventiliatorių ir stalinius arba stalinius ventiliatorius, skirtus vonios kambariui vėdinti. Tačiau kuris yra geriausias stovintis ventiliatorius šiam darbui? Ekonomiškumo požiūriu geriausias variantas yra modernus svyruojantis ventiliatorius. Šie ventiliatoriai labai taupiai naudoja energiją, o nenaudojamus juos galima išjungti. Be to, jie yra labai tylūs ir nesukelia daug šilumos. Šių tipų ventiliatoriai taip pat būna įvairių stilių, dydžių ir spalvų. Dar viena puiki šiuolaikinių svyruojančių ventiliatorių savybė yra ta, kad jie labai higieniški. Jie nesukelia daug dulkių kaip tradiciniai ventiliatoriai, todėl juos galima naudoti vonios kambaryje. Be to, dėl dulkių ir vandens trūkumo jie išlieka labai švarūs.

Sieniniai ventiliatoriai vonios kambariui vėdinti

Sieniniai ventiliatoriai yra dar vienas puikus vonios kambario vėdinimo variantas. Šio tipo ventiliatoriai dažnai yra labai nebrangūs, todėl jie yra labai ekonomiškas būdas vėsinti namus. Sieniniai ventiliatoriai taip pat yra labai lengvi, todėl juos galima lengvai perkelti po kambarį. Viena geriausių sieninių ventiliatorių savybių yra ta, kad juos galima naudoti bet kurioje patalpoje, tačiau dėl didelės drėgmės jie ypač veiksmingi vonios kambaryje. Sieniniai ventiliatoriai yra labai lankstūs; juos galite naudoti miegamajame, svetainėje ar net virtuvėje. Be to, jie būna įvairių formų, dydžių ir spalvų. Sieninį ventiliatorių galima lengvai perkelti po kambarį ir jį galima lengvai pastatyti beveik bet kur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *